www.SzambaGdansk.pl

SZAMBA GDAŃSK

SZAMBA GDAŃSK - TRÓJMIASTO I OKOLICE - TEL. 668 536 835


Nasza firma od lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości szamba betonowe i pojemniki na deszczówkę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się opracować produkt, który z pewnością sprosta wszystkim wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że będą państwo zadowoleni z jakości przydomowych szamb betonowych, które oddajemy w Państwa ręce. Możemy zagwarantować, że są to pojemniki niezwykle szczelne trwałe. Dzięki temu będą z pewnością służyć w Państwa gospodarstwie domowym przez szereg długich lat.

O wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów decyduje przede wszystkim materiał, z jakiego zostały wykonane. Wykorzystanie odpowiedniego rodzaju betonu gwarantuje niezwykła i długoletnia trwałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Dodatkowo powoduje także, że oferowane przez nas pojemniki na odpady komunalne są niezwykle szczelne. Dzięki temu nie ma tu ryzyka, że część nieczystości przedostanie się do gleby, zagrażając tym samym bezpieczeństwu państwa lub innych domowników.

    Tanie szamba betonowe Bytów, Człuchów, Chojnice, Malbork, Sopot   Tanie szamba betonowe Bytów, Człuchów, Chojnice, Malbork, Sopot   Tanie szamba betonowe Bytów, Człuchów, Chojnice, Malbork, Sopot

Oczywiście nasza firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakości, które świadczą o tym, że nasze produkty oraz świadczone przez nas usługi są na jak najwyższym poziomie.

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi:  

  • produkcję wysokiej lasy szamb betonowych o różnych pojemnościach, 
  • produkcję betonowych zbiorników na deszczówkę
  • transport zamówionych zbiorników w miejsce wskazane przez klienta, 
  • montaż zakupionych w naszej firmie szamb betonowych.

Terenem naszego działania jest Trójmiasto oraz okolice.